Прочистка канализации: хорошо и качественно от АСК и КРОТ

Эффективная прочистка канализационных труб как в самом Киеве, так и в Киевской области — это профессиональная услуга, которой можно воспользоваться, обратившись к профессионалам. Они не просто быстро справятся с простым устранением образовавшегося по определенным причинам засора, но и возвратят канализации изначальную, отличную пропускную способность. Она утрачивается из-за конкретных факторов. К примеру, постоянные жировые отложения, налет приводят к не очень приятным ситуациям, от которых срочно требуется избавиться. 

Читать «Прочистка канализации: хорошо и качественно от АСК и КРОТ»

Консультативна рада УЕБ.

Це такий колегіальний орган Біржі, що продукує стратегічні шляхи функціонування і надає пропозиції і консультації для підвищення ефективності діяльності. Розвиток відповідно європейським стандартам і сприяння міжнародним співробітництвом, які гарантують прозорість і конкуренцію на ринках України. Головною, дійсно вагомою метою, вважається отримання певних переваг для потенційних українських споживачів.

Читать «Консультативна рада УЕБ.»

Покупка земли

Покупка земли всегда была привлекательной инвестицией для тех, кто имеет деньги, а в последние годы наблюдается большой спрос на качественную землю, поскольку она рассматривается как надежное вложение инвестиций. Стоимость земли может расти ежегодно, и темпы роста превзойдут рынок жилья.

Читать «Покупка земли»

Принцип роботи УЕБ

Prozorro.Sales — це електронний відкритий, абсолютно прозорий аукціон. Ви можете придбати будь-який товар за відповідною ціною. Вам терміново потрібно купити транспорт, але переживаєте, що його придбання буде невигідним і дорогим, або вас обмануть. Скористуйтеся електронним майданчиком УЕБ. Будь-хто може взяти участь. Шукаєте енергетичні активи? Ці товари, а також інші можна недорого купити на УЕБ. Найголовніше, що сайт — це постійно оновлювана система, яка становиться все краще. Ви точно знайдете себе дуже успішним і кращим. Потрібно бути пильним і зацікавленим.

Читать «Принцип роботи УЕБ»

Особенности производства и доставки бетона

Бетон – это популярный стройматериал, который применяется для возведения, буквально, любого сооружения или здания. Такой стройматериал обладает высокой прочностью, долговечностью и после долгих лет эксплуатации не теряет свои первоначальные характерные свойства. Каждый, кто имеет отношение к строительному миру, может утвердить, что бетон является ведущим конструктивным материалом, однако для того чтобы добиться нужного результата, следует приобрести качественную бетонную смесь. Все, в основном, зависит от производителя и поставщика материала. 

Читать «Особенности производства и доставки бетона»

Відкрита система торгів деревиною на УУБ

Обмін деревиною останнім часом став більш відкритим, ніж раніше. Ми розглядаємо можливість використання можливостей Prozorro і те, що ви можете приєднатися до обміну цього розділу ринку.

Читать «Відкрита система торгів деревиною на УУБ»

Рівень цін на ліс-кругляк вільхи в системі Прозорро

Щоб купити чи продати лісосировину вільхи та інших порід за оптимальними цінами, користуйтеся державною системою публічних торгів Прозорро. Продажі. Це універсальна онлайн платформа, на якій публікується інформація про оголошені тендери лісозаготівельних компаній та інших постачальників.

Читать «Рівень цін на ліс-кругляк вільхи в системі Прозорро»

Торги деревиною на порталі Прозорро

Торгувати деревиною на даний момент набагато простіше ніж раніше. Тому ви маєте можливість довести до роботи у цьому секторі, що врешті решт принесе вам певні нові результати та дозволить оптимізувати систему саме під ваші потреби. При цьому вам варто почати користуватися цим порталом та мати при собі всі ті можливості, котрі точно принесуть вам користь та виведуть вас на певні нові цікаві інструменти. В цій категорії у вас буде доступ до цікавих інструментів, що принесе вам оптимальний результат та дасть шанс долучитись до торгів на потрібних вам умовах.

Читать «Торги деревиною на порталі Прозорро»

Електронні аукціони з продажу деревної сировини в Прозорро

В даний час лісовий ринок набирає дедалі більше нових власників лісів та підприємств. Процес розпочався на початку лютого 2020 року. Кабмін та український уряд дозволили вільну торгівлю деревиною на електронних платформах. До них також належить українська енергетична біржа. Будь-хто може придбати та продати нерафіновану деревину на веб-сайті sale.ueex.com.ua. Ви можете прочитати більше про пілотний проект на урядовому шлюзі.

Варто зазначити, що цей законопроект дозволяє продавати товари через Інтернет-біржу. Громадяни України можуть брати участь в аукціонах з продажу деревини державним компаніям, етнічним організаціям, місцевим та іноземним агентам. Бувають також моменти, коли неможливо зробити ставку. Ті, хто бажає використовувати цей матеріал у таких випадках, включають:

  1. населення для обігріву будинків населення країни;
  2. право власності використання матеріалів при будівництві та ремонті власних активів;
  3. задовольнити потреби бюджетних установ та військових;
  4. усунути наслідки стихійних лих.

Кожен продавець і покупець на веб-сайті Prozorro.Sales повинен це знати

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2-1.jpg

Відповідно до закону про дослідження, ті, хто хоче створити власну землю та продати свою деревину, повинні мати мінімальний прибуток у розмірі 10 крор рупій за весь період 2018 року. Той, хто виконує цю умову, зобов’язаний продати на аукціоні 25%. місячного обсягу не зібраних дерев. Створюючи свою ділянку, пам’ятайте, що її мінімальний об’єм повинен становити 150 кубічних метрів або не менше 200 000 вуликів.

Крім того, є кілька пропозицій щодо частини, призначеної для задоволення попиту серед покупців пиломатеріалів:

  1. Опис партії повинен містити корисну та необхідну інформацію, що стосується матеріалів, що входять до партії.
  2. Вся необроблена деревина повинна мати приблизно однакову довжину та діаметр.
  3. Рекомендується використовувати одну якісну та кілька видів дерев. Наприклад, тільки дубові або хвойні.
  4. Опис партії не повинен містити неправильної інформації про дерева та продавця.

Приблизно через три місяці після початку продажу необробленої деревини лісопромислові компанії отримали 37,4 млн. Вуликів. Цікаво, що з часу першого аукціону на біржі Prozorro.Sales, починаючи з 2016 року, було здійснено щонайменше 3900 успішних угод із проданим понад мільйоном кубометрів пиломатеріалів. Були визначені лідери з маркетингу ресурсів, включаючи регіон Цитомир (заробив 9,7 млн ​​грн), регіон Валлін (регіональний дохід 6,2 млн грн) та регіон Чаркаси (отримав 5, 8 млн. Грн. Від продажу).

Продаж деревини в грубій формі на телебаченні «Українська енергетична біржа»

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 3-3.jpg

По-перше, вам потрібно зареєструватися на офіційному веб-сайті Української енергетичної біржі sale.ueex.com.ua/news/aukciony-lisu-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale

Потім з Просоро було підписано угоду про продаж деревини. Потім більшість створюється, а потім відвідує сайт з рекламою та ще 44 партнерами. Той, хто бажає взяти участь у цьому аукціоні, повинен подати заявку протягом найближчих кількох днів (можливо, десять і більше). Як тільки торгівля розпочалася, конкуренти починають конкурувати між собою. По закінченню часу біржа визначає переможця та інформує всіх учасників.

Як виграти тендер

Сьогодні значення слова «тендер» знайоме кожному, хто хоч якось пов’язаний з підприємництвом. Але в більшості випадків люди не готові сприймати тендер як щось, що може допомогти втілити задумане саме ними. Це пов’язано з тим, що існує думка про те, що всі такі проекти віддаються за домовленістю і простим підприємцям просто не дістанеться такий шанс.

Читать «Як виграти тендер»