Чому варто обрати систему Прозорро.Продажі

Система Prozorro.Sale приваблює багатьох людей. Це пояснюється тим, що вона охоплює велику кількість переваг. Наприклад, величезний вибір вигідних пропозицій щодо отримання та продажу товарів високої якості – це вагомий плюс, на який потрібно звернути увагу. Але на цьому переваги системи не закінчуються.

Відкритість, чесність, усунення корупції та всілякі приховані схеми – це також основні переваги використання Інтернет-торгівлі. На сайті ви можете знайти найбільш виграшні та захоплюючі пропозиції. Українська універсальна біржа – це спеціальна, проста у використанні електронна платформа, акредитована системою Prozorro.Sale кілька років тому.

Тепер ви можете зареєструватися на цьому порталі. Роблячи це, ви відкриваєте для себе сучасні перспективи отримання та продажу товарів та замовлення робіт та послуг. Звичайно, якщо є певні питання, ви маєте право негайно поставити запитання компетентним адміністраторам. Вони готові цілодобово реагувати лише на перевірену інформацію, достовірність та ефективність якої не підлягає сумніву. Зараз багато користувачів енергійніше використовують розсилку листів на електронну адресу. Це дає чудовий шанс завжди бути в курсі всіх новин. Здійснюйте заплановані угоди тільки на виграшних та відкритих умовах.

Участь у аукціоні

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватися. При реєстрації ви зможете підписатися на інформаційну розсилку, взяти участь в аукціоні з продажу майна та активів фінансових організацій та банків та майна, як державного, так і муніципального. Швидка навігація та розвантажений сайт дозволяють швидко орієнтуватися на аукціонах. 

Клієнт публікує оголошення про продаж майна із зазначенням його назви та вартості. Пропозиції охоплюють презентацію та час, учасники залишаються невідомими всім до кінця аукціону. Лише після його закінчення оголошується переможець аукціону. Дізнатись більше про аукціон землею ви можете за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/zemelqni-aukciony-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi

Система закупівель Prozorro працює багато роки і переконала всіх, що це ефективний інструмент для підприємництва. Державна власність стала доступнішою для всіх організацій. Заявки стали більш прибутковими та відкритими. Запуск системи Prozorro допомагає здійснювати виграшні та відкриті угоди. Якщо у вас є запитання, ви можете проконсультуватися з експертом, написавши повідомлення у будь-який зручний для вас час. Українська універсальна біржа – це ваш стабільний, впевнений помічник.

Переваги системи Прозорро

У 2019 році за підтримки аукціонів на Prozorro до бюджетів різних рівнів включали близько 1 мільярди грн. Беззаперечним чемпіоном стала Українська універсальна біржа, яка обігнала найближчого суперника більш ніж на 130 мільйонів гривень.

З кожною гривнею, отриманою в бюджетах минулого року, були вкладені обережні дії більше десятка спеціалістів. Адже, не тільки вони створюють повноцінний сервіс, що бере участь в аукціонах, а й ті, хто шукає інвесторів, підбір бажаних об’єктів, покращує програми обслуговування для зручності відвідувачів нашого електронного сайту.

Аукціони Prozorro регулярно показують докази власного успіху. З цієї причини вони стають все більш відомими. Тут торги з державними установами, бізнесменами ставлять приватні лоти.

Електронна торгівля зараз повністю онлайн. З цього випливає, що тепер вам не потрібно буде витрачати власний вільний час на регулярні поїздки, займаючись тривалим пошуком ідеальних і особливо вигідних та привабливих пропозицій.

Публічні закупівлі на сайті Української універсальної біржі проходять швидко та сумлінно. Не виходячи з офісу, можна знайти клієнта в Інтернеті та відстежувати хід торгівлі з будь-якої точки світу, маючи доступ до Інтернету. До речі, участь в аукціоні коштує набагато дешевше, ніж вартість реклами та інших маркетингових хитрощів, які використовуються для привернення уваги потенційного клієнта.

Prozorro – це електронна система, яка містить базу даних усіх державних закупівель. Інформація є у вільному доступі. Певна кількість офіційних сайтів підключена до електронного модуля. Реєстрація в системі та участь у тендерах відбувається саме на них. Така організація тендерного процесу передбачає, що держава не втручається у процес закупівель, не може відсівати учасників чи впливати на них.

Зареєструвавшись на одному з сайтів, ви отримаєте можливість взяти участь у державних тендерах. Цей процес ґрунтується на виборі підрядника на основі найнижчої ціни та відповідності товару чи послуг тендерної документації.