Електронні аукціони з продажу деревної сировини в Прозорро

В даний час лісовий ринок набирає дедалі більше нових власників лісів та підприємств. Процес розпочався на початку лютого 2020 року. Кабмін та український уряд дозволили вільну торгівлю деревиною на електронних платформах. До них також належить українська енергетична біржа. Будь-хто може придбати та продати нерафіновану деревину на веб-сайті sale.ueex.com.ua. Ви можете прочитати більше про пілотний проект на урядовому шлюзі.

Варто зазначити, що цей законопроект дозволяє продавати товари через Інтернет-біржу. Громадяни України можуть брати участь в аукціонах з продажу деревини державним компаніям, етнічним організаціям, місцевим та іноземним агентам. Бувають також моменти, коли неможливо зробити ставку. Ті, хто бажає використовувати цей матеріал у таких випадках, включають:

  1. населення для обігріву будинків населення країни;
  2. право власності використання матеріалів при будівництві та ремонті власних активів;
  3. задовольнити потреби бюджетних установ та військових;
  4. усунути наслідки стихійних лих.

Кожен продавець і покупець на веб-сайті Prozorro.Sales повинен це знати

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2-1.jpg

Відповідно до закону про дослідження, ті, хто хоче створити власну землю та продати свою деревину, повинні мати мінімальний прибуток у розмірі 10 крор рупій за весь період 2018 року. Той, хто виконує цю умову, зобов’язаний продати на аукціоні 25%. місячного обсягу не зібраних дерев. Створюючи свою ділянку, пам’ятайте, що її мінімальний об’єм повинен становити 150 кубічних метрів або не менше 200 000 вуликів.

Крім того, є кілька пропозицій щодо частини, призначеної для задоволення попиту серед покупців пиломатеріалів:

  1. Опис партії повинен містити корисну та необхідну інформацію, що стосується матеріалів, що входять до партії.
  2. Вся необроблена деревина повинна мати приблизно однакову довжину та діаметр.
  3. Рекомендується використовувати одну якісну та кілька видів дерев. Наприклад, тільки дубові або хвойні.
  4. Опис партії не повинен містити неправильної інформації про дерева та продавця.

Приблизно через три місяці після початку продажу необробленої деревини лісопромислові компанії отримали 37,4 млн. Вуликів. Цікаво, що з часу першого аукціону на біржі Prozorro.Sales, починаючи з 2016 року, було здійснено щонайменше 3900 успішних угод із проданим понад мільйоном кубометрів пиломатеріалів. Були визначені лідери з маркетингу ресурсів, включаючи регіон Цитомир (заробив 9,7 млн ​​грн), регіон Валлін (регіональний дохід 6,2 млн грн) та регіон Чаркаси (отримав 5, 8 млн. Грн. Від продажу).

Продаж деревини в грубій формі на телебаченні «Українська енергетична біржа»

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 3-3.jpg

По-перше, вам потрібно зареєструватися на офіційному веб-сайті Української енергетичної біржі sale.ueex.com.ua/news/aukciony-lisu-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale

Потім з Просоро було підписано угоду про продаж деревини. Потім більшість створюється, а потім відвідує сайт з рекламою та ще 44 партнерами. Той, хто бажає взяти участь у цьому аукціоні, повинен подати заявку протягом найближчих кількох днів (можливо, десять і більше). Як тільки торгівля розпочалася, конкуренти починають конкурувати між собою. По закінченню часу біржа визначає переможця та інформує всіх учасників.