Консультативна рада УЕБ.

Це такий колегіальний орган Біржі, що продукує стратегічні шляхи функціонування і надає пропозиції і консультації для підвищення ефективності діяльності. Розвиток відповідно європейським стандартам і сприяння міжнародним співробітництвом, які гарантують прозорість і конкуренцію на ринках України. Головною, дійсно вагомою метою, вважається отримання певних переваг для потенційних українських споживачів.

Якщо енергетичний обмін в Україні працює добре, то це забезпечує інтеграцію з енергетичними ринками Європи. Це також сприятиме підвищенню рівня економіки країни та її інвестиційної привабливості і наблизить екологізацію енергетичного сектору України.

Дії Консультативної ради.

Передусім, затверджується робочий план Консультативної ради. Потім, розробляється стратегія і перспективні програми функціонування та віддає їх до Комітету Біржі, для затвердження. Наступним чином, надають комплексні консультування Біржовому комітету в процесі формування бізнесу для досягнення мети високої ліквідності на біржі. Далі вноситься велика кількість пропозицій та/або поправок до комітету, щодо діяльності Біржі, для покращення організації і проведення торгів аукціонів Біржі та інших видів організованої торгівлі, забезпечення виконання та дотримання прав учасниками ринку енергетики своїх зобов’язань.

Виконання процедур у сфері управління ризиками та надання послуг з розрахунків. Потім відбувається підготовка пропозицій для покращення розвитку інфраструктури Біржі і забезпечує громадську довіру. Сприяє прозорості, контролю процедур розкриття інформації та якості повідомлень, відповідно до принципів конкурентного ринку та нормативно -правових актів України та ЄС. І нарешті, консультує керівництво Біржі зі складних або спірних питань, підтримує ключові проекти трансформації та організаційні зміни Біржі.

За посиланням, можна без перешкод знайти більше інформації щодо даної тематики: https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/advisory-board/ .  Також, ви можете зареєструватися на аукціон з купівлі-продажу різноманітних енергоресурсів. На цій сторінці можна знайти категорією навчання участі в аукціоні. Українська Енергетична Біржа постійно намагається покращити свою роботу.  Підтримувати постійний зв’язок з учасниками, для скорішого реагування на потреби ринку. Тому, звертайтесь з пропозиціями та питаннями і вам обов’язково відповідатимуть.