Особливості тендерів

Відкритий тендер – це різновид онлайн-торгів, в яких можуть брати участь всілякі компанії. Це ключовий вид процедури закупівлі, що забезпечує максимальну конкурентоспроможність і, відповідно, особливо економічно вигідні дані пропозиції для клієнта.

Механізм державних закупівель складається з шести кроків:

  1. Оголошення, в якому клієнт публікує вимоги до товарів, послуг або робіт.
  2. Подання тендерних пропозицій, в яких потенційні підрядники відповідають на тендер, залишаючи свої пропозиції.
  3. Кваліфікація – розгляд замовником заявок на відповідність вимогам, відсіювання невідповідних учасників.
  4. Аукціон – це електронний конкурс учасників, в рамках якого формується особливо виграшна пропозиція.
  5. Вибір переможця — учасника, який запропонував найнижчу ціну.
  6. Завершення договору між замовником і підрядником.

Розпродаж землі

У разі такої швидкості руху земельних перетворень керівництво країни не встигло забезпечити старт ринкових відносин з 1 липня. Новітній міністр сільського господарства та продовольства погодився, що протягом п’яти місяців має бути ухвалено ще чотири закони, впровадити в розробку щонайменше три нових плани та близько Затвердити 40 постанов КМУ та інші. нормативно-правові акти.

З цього випливає, що з квітня 2020 року по лютий 2021 року прийнято кожні чотири закони, що стосуються землі. Тепер, за якихось чотири місяці, потрібно буде затвердити ще сім. Перші чотири Верховна Рада ухвалила в першому читанні. Це:

  1. Про вдосконалення управління у сфері земельних відносин.
  2. Про продаж земельних ділянок на електронних торгах.
  3. Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. 
  4. Про право державних службовців на земельну частку.

Два з них були подані до головного керівного органу країни ще у 2019 році, але ще не стали законами. До того ж один із них вже понад 15 місяців пилиться на полицях, не надаючи жодних ознак руху в бік сесійної зали. Законопроект, згідно зі списком зареєстрованих у 2020 році, чекав, у свою чергу, на перше читання близько 7 місяців. А попереду ще велике очікування другого.

Слова міністра дали віру в помітне прискорення ухвалення законопроектів на місцях. Але справді необхідний реактивний швидкісний режим. Парламентарі чекають на оголошення ще багатьох законопроектів. Більше про торги sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel.

Якщо заглибитися в цю тему, то стає зрозуміло, що земельний оптимізм у ВР згас, чай у лютому був прийнятий лише законопроектом про Фонд часткового гарантування кредитів, та й то в першому читанні.

Правда, у розкладі пленарних засідань друге читання законопроектів № 2194 (вдруге) та № 2195 заплановано на 16-19 березня. Право бюджетників на земельну частку на законодавчому рівні передмови розглядає Комітет земельної політики.

Саме тоді вони вступають в силу, ставши повноцінними законами, прихованими під завісою таємниці і дати правильний прогноз нереально.

Особливості Прозорро.Продажі

Якщо ви хочете зараз наблизитися, щоб отримати величезну кількість вигод від покупки чи продажу певного товару чи виконання послуги, вам варто скористатися підтримкою електронних аукціонів. Наприклад, з очевидних переваг рекомендується виділити безумовну прозорість роботи. Будь-хто може стежити за аукціоном у будь-який час. Для цього не потрібна наявність величезної кількості офіційних паперів. Крім того, в цьому випадку ви точно не зіткнетеся з шахрайськими і неприємними схемами роботи. Все відбувається в екстраординарний спосіб на законних і справедливих умовах. 

Якщо у вас виникли питання щодо участі в електронних торгах, реалізації нових планів та ідей, зверніться за підтримкою до фахівців. Вони не залишать без уваги та інтересу. Слідкуйте за цікавими можливостями. Тут і зараз на зручному та доступному сайті зареєстровано величезну кількість різноманітних партнерів. Скажімо, це підрядники, виробники і, звісно, покупці. Вони віддають перевагу виграшним угодам і цікавим рішенням.

Платформа Прозорро працює в Україні вже 6 років, з моменту набрання чинності Законом України «Про публічні закупівлі». Спочатку це було задумано як системне перетворення процедури та філософії тендерних закупівель у державі. І знадобилося чимало часу, щоб сайт показав плюси і мінуси, наочно продемонстрував необхідність подальших законодавчих ініціатив щодо вдосконалення процедур закупівель в країні. Перешовши на сайт Української енергетичної біржі, ви можете обрати лот та зробити на нього ставку.