Рівень цін на ліс-кругляк вільхи в системі Прозорро

Щоб купити чи продати лісосировину вільхи та інших порід за оптимальними цінами, користуйтеся державною системою публічних торгів Прозорро. Продажі. Це універсальна онлайн платформа, на якій публікується інформація про оголошені тендери лісозаготівельних компаній та інших постачальників.

Дані про нові пропозиції публікуються на ресурсі у режимі 24/7, без вихідних та святкових днів. Детальна формація про нові тендери також з’являється на ресурсах акредитованих майданчиках. Одним з лідерів, які співпрацюють з системою ProZorro.Sale, є Українська Універсальна Біржа (УББ).

Вартість вільхи на ринку продажу дерево сировини

Вільха відрізняється від інших порід стійкістю до вологого середовища, легко обробляється, має красиву природну фактуру. Завдяки цим характеристикам кругляк вільхи використовуються в меблевому виробництві, для виготовлення паль-опір, зрубів колодязів та шлюзів. Ціна на вільхову сировину залежить від породи (сіра, чорна, пурпурна, італійська) та якості деревини.

Щоб реалізувати ліс-кругляк вільхи за справедливою ринковою вартістю, потрібно володіти інформацією про конкурентні пропозиції та сталі цінові пропозиції крупних учасників торгів. Такі дані можна отримати на майданчиках-партнерах системи Прозорро – Українській Універсальній Біржі та ін. Більше відкритої та корисної інформації про пропозиції на ринку лісосировини можна знайти за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/tsina-na-kruglyak-vilh-v-ukraini-na-prozorroprodazhi/

Плюси участі в антикорупційних торгах

Відкрита система онлайн торгів виключає корупційну складову, дає можливість реалізовувати продукцію за цінами, вигідними для обох сторін (Продавця та Покупця). Щоб прийняти участь у тендері, лісозаготівельна компанія повинна надати повну інформацію про лот аукціону – вказати породу, якість та інші характеристики виставленою на продаж продукції. А учасники тендеру пропонують свої ціни, в рамках середньоринкової вартості. В процесі проведення аукціону, який проходить у 3 етапи, учасники можуть змінювати цінові умови і підвищувати чи знижувати вартість. Продавець обирає найвигіднішу ціну серед учасників тендеру, які підтверджують свою спроможність виконати заявлені умови.

Після оголошення тендеру на продаж лісу-кругляка вільхи в системі Прозорро.Продажі дані з’являються на УББ і розсилаються зареєстрованим користувачам через зручні канали комунікації.