Як виграти тендер

Сьогодні значення слова «тендер» знайоме кожному, хто хоч якось пов’язаний з підприємництвом. Але в більшості випадків люди не готові сприймати тендер як щось, що може допомогти втілити задумане саме ними. Це пов’язано з тим, що існує думка про те, що всі такі проекти віддаються за домовленістю і простим підприємцям просто не дістанеться такий шанс.

Як отримати бажаний тендер

Люди, які потрапили на сторінку Прозорро і стали його користувачами, залишаються на довго. Таке відбувається завдяки тому, що користувачі реально починають вигравати тендери абсолютно в різних напрямках не тільки з просування товарів, а й різних послуг. Якщо виконати всі необхідні умови, то такі державні замовлення на території України можуть принести підприємцю гарний прибуток і стати постійним способом доходу.

Що необхідно для перемоги

Що б отримати тендер рекомендується не хапатися відразу за найбільші напруження всіх зусиль, так як такі варіанти більш підходить для досвідчених підприємців, а з сильними конкурентами новачкам важко впорається. Саме з цієї причини краще всього починати з невеликих проектів.

Тим більше що за статистикою дрібні тендери не цікавлять корупціонерів, то є більше шансів отримати таке держзамовлення. Також це пов’язано з гарною роботою антикорупційної програми, яка активно працює в напрямку держзакупівель. Це призвело також до того, що тендерні комітети змінюють стандартні відкатні варіанти, якими користувалися тривалий час. Особливо це стосується невеликих тендерів.

Зниження маржі запорука успіху

Прозорро www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/derevina/ говорить про те, що співпраця на пряму з компаніями. Які представляють державу не тільки спрощує безліч нюансів, але і набагато дешевше, ніж працювати з корпоративними клієнтами. Державні компанії, як правило, не потребують рекламуванні, а значить можна викреслити цей пункт з кошторису витрат, як і зазвичай така співпраця виключає витрати на просування з боку маркетингу і оренду приміщення, що орендується під фізичні магазини. Таким чином собівартість виходить значно нижче, якщо порівнювати з простою торгівлею. Такий стан речей дозволяє зменшити ціну під час проведення торгів, а це тягне за собою оформлення вигідного замовлення.

Одним з головних плюсів тендера, який дається державою, є стабільність протягом багатьох років. Канал продажів можна спрогнозувати, що також великий плюс, це відбувається за рахунок того то щорічно на державну закупівлю виділяється приблизно двісті п’ятдесят мільярдів гривень.